Shipments and returns

Vyřízení objednávky

Objednávky jsou obvykle odeslány do 2 pracovních dnů od objednání. K zaslání zboží využíváme balíkovou či paletovou přepravu externího přepravce v závislosti na povaze zboží. Vámi zvolená varianta dopravy v průběhu objednávky může být z tohoto důvodu změněna na vhodnější volbu dopravy. Na tuto skutečnost a potencionální změnu ceny dopravy Vás upozorníme formou emailu, či telefonicky. Zásilky větších rozměrů a váhy jsou kalkulovány individuálně stejně tak, jako materiál přesahující jeden rozměr délky 3m. Dovoz takového materiálu je řešen individuálně dle cen externího dopravce.

 

Způsoby doručení zboží


Přepravní služba TopTrans / Geis

  K zaslání objednaného zboží využíváme přepravních služeb společností TopTrans a Geis. Při objednávce zboží se Vám nabízí několik variant doručení, které máte možnost si zvolit. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům vstříc a doporučejeme nejlevnější, ale hlavně i nejbezpečnější variantu doručení. Z tohoto důvodu a povaze nabízeného sortimentu, je předná cena dopravy kalkulována individuálně. Po vytvoření objednávky budete kontaktování správcem e-shopu o ceně dopravy, která bude pro Vás nejvýhodnější a zároveň nejbezpečnější možnost doručení. Po potvrzení této kalkulace se stává objednávka platnou a bude v nejbližším možném termínu expedována.
  Pro zasílání zboží na Slovensko výhradně využíváme služeb přepravní společnosti Top Trans, kde je možné doručení již následující pracovní den! Nejpozději však do 48h od odeslání.


Osobní odběr

Zboží objednané přes náš e-shop je možné si nechat nachystat na zvolenou prodejnu, kde se neúčtuje žádný poplatek za vyzvednutí. V některých případech je možné si zboží vyzvednout ještě v den objednání, a to na základě výzvy k vyzvednutí zboží. 

 

Doprava Dřevoobchod - Liška

Aktuálně máme k dispozici dva vozy Renault (1,5t) a Avie (5t). Materiál zavážíme nejčastěji ve spádové oblasti 100km od poboček, ale jezdíme i po České republice (Olomouc, Jeseník, Brno, České Budějovice, Příbram...). Materiál se snažíme co nejdříve doručit na zvolenou adresu, vždy záleží na množství a aktuálním vytížení. V sezóně doporučujeme poptávat dopravu 3dny dopředu, do vzdálenějších míst, či na Slovensko týden. Kalkulaci dopravy Vám rádi provedeme na základě dodací adresy a typu zboží, kontaktujte nás.